Kâğıt etiket çeşitleri hemen hemen her alanda kullanılan yaygın bir etiketleme çözümüdür.  Ambalaj etiketi, terazi etiketi, nakliye ve kargo etiketleri, ofis etiketleri, demirbaş etiketleri, koli ve sevkiyat etiketleri gibi kullanım alanlarının yanı sıra üretimde de sıklıkla kullanılmaktadır.  Düşük maliyet ve kolay kullanımı nedeni ile işletmelerin ihtiyaçlarına göre çokça tercih edilmektedir.

Kullanım alanlarına göre baskılı ve baskısız olarak üretilen kâğıt etiketler, ihtiyaç halinde barkod yazıcılar ile farklı baskı yöntemleri ile yazdırılabilmektedir.

İşiniz ve ürünleriniz için özel baskılı ve kaliteli etiketler kullanmak ürünlerinizin pazardaki görünürlüğünüzün artmasına ve marka bilinirliğinize katkı sağlayacaktır.

Note Etiket olarak her türlü baskılı ve baskısız kâğıt etiket üretimini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.  Siz değerli müşterilimize etiket ile ilgili her konuda danışmanlık sağlayıp ihtiyacına uygun doğru etiketi seçerek, kaliteden taviz vermeden zamanında üretip teslim etmekteyiz.

Özel istekleriniz ve etiket ile ilgili her konuda yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir