Termal Etiket, ısıya maruz kaldığında renk değiştiren bir kimyasal (BPA içeren) ile kaplanmış olan bir özel ince kağıttan üretilmiş etiketlerdir. Ribona ihtiyaç duymadan barkod yazıcılar, teraziler ve diğer termal kafalı yazıcılar hızlı ve kolayca yazdırılabilir.  Termal etiketler, barkod etiketi olarak da adlandırılmaktadır. Kısa süreli ve yüksek adetli etiketleme için uygundur.

Termal etiketlerinEco Termal Etiket ve Lamine termal olmak üzere iki türü vardır.  Lamine termal etiketler,  eko termal etiketlere göre daha kalıcı ve daha dayanıklıdır. Terazi gibi kısa süreli etiketler için Eco termal etiket, raf etiketi gibi daha uzun süreli etiketler için ise lamine termal etiketler kullanılmaktadır.

100 X 100 Termal Etiket Genellikle koli etiketi olarak bilinir. Kolilerin dış yüzeyine yapıştırılır. Her kullanım için uygundur.
40 X 58 mm Termal Etiketi Terazi etiketi olarak kullanılır. Market ve şarküterilerde terazi tartı bilgilerini basmak için kullanılır.
20 X 40 mm Termal Etiket Fiyat etiketi. Genellikle ürün fiyatlandırması için kullanılır. 4’lü sıra halinde sarılır. Üzerine fiyat ve gerekirse barkod bilgisi basılabilmektedir.
100 X 150 mm Termal Etiket Koli etiketi olarak kullanımı uygundur. Genel amaçlı kullanıma uygundur.

İstediğiniz adetlerde hazır etiketleriniz için online satış sitemizi ziyaret edin.

 www.haziretiketler.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir